Політика повернення коштів

Дата останнього оновлення: 28 лютого 2024 року

Ця Політика повернення коштів застосовується до покупок, зроблених через вебмагазини мобільних ігор Zynga та Take-Two, а також через відповідні вебсайти таких мобільних ігор (кожен окремо — «Магазин»).

Умови цієї Політики повернення коштів і Умови надання послугУмови надання послуг»), які включені в цей документ шляхом посилання на них, регулюють відносини між вами (далі «ви», «Клієнт») і компанією Take-Two Interactive Software, Inc., яка уклала з вами договір щодо придбання (далі «Take-Two», «нас» або «ми»). Після вибору способу оплати на сторінці оплати буде вказано компанію Take-Two, яка укладає з вами договір щодо кожної покупки. Назва, юридична адреса, номер телефону та адреса електронної пошти компанії з групи Take-Two, яка є стороною покупки, будуть вказані в Магазині та в електронному листі з підтвердженням замовлення, наданому вам після успішного здійснення оплати за покупку.

Робити замовлення в Магазині можуть особи, яким виповнилося 18 років або які досягли віку повноліття, встановленого законом у їхній юрисдикції. Особа віком до 18 років або особа, котра не досягла віку повноліття, встановленого законом у її юрисдикції, повинна отримати дозвіл на розміщення замовлення від одного зі своїх батьків або законного опікуна. Роблячи замовлення в Магазині, Клієнт підтверджує, що він ознайомився з цією Політикою повернення коштів і Умовами надання послуг та приймає їх.

Ця Політика повернення коштів доповнює, а не виключає, не обмежує та не змінює будь-які права (включно з правами на повернення коштів), непрямі гарантії або гарантії, на які ви можете мати право згідно із законодавством, чинним у вашій юрисдикції, які не можуть бути виключені, обмежені або змінені за угодою між нами, включно з певними правами, описаними в розділі 6.5 цього документа (разом — «права, що не підлягають виключенню»).

ЦЯ ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ВКЛЮЧАЄ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ АРБІТРАЖ І ВІДМОВУ ВІД КОЛЕКТИВНИХ ПОЗОВІВ І РОЗГЛЯД СПРАВ СУДОМ ПРИСЯЖНИХ, ЩО МІСТЯТЬСЯ В УМОВАХ НАДАННЯ ПОСЛУГ, ЯКІ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ДО ВСІХ КОРИСТУВАЧІВ, КОТРІ ПРОЖИВАЮТЬ У СПОЛУЧЕНИХ ШТАТАХ АМЕРИКИ ТА НА БУДЬ-ЯКІЙ ІНШІЙ ТЕРИТОРІЇ, КРІМ АВСТРАЛІЇ, ШВЕЙЦАРІЇ, СПОЛУЧЕНОГО КОРОЛІВСТВА АБО ТЕРИТОРІЙ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ЗОНИ.

ДЛЯ ВІДПОВІДНИХ КОРИСТУВАЧІВ, ЯКЩО ВИ НЕ ВІДМОВИТЕСЯ ШЛЯХОМ ПРОЦЕСУ, ОПИСАНОГО В РОЗДІЛІ 15.5(3) УМОВ НАДАННЯ ПОСЛУГ, ВИ ЗОБОВ’ЯЗАНІ ДОТРИМУВАТИСЯ АРБІТРАЖНОЇ УГОДИ, А ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО ВИ ТА КОМПАНІЯ TAKE-TWО ЗОБОВ’ЯЗАНІ ВИРІШУВАТИ БУДЬ-ЯКИЙ СПІР (ЗА ОКРЕМИМИ ВИНЯТКАМИ) ШЛЯХОМ ОСТАТОЧНОГО ТА ОБОВ’ЯЗКОВОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО АРБІТРАЖУ. АРБІТРАЖНЕ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПЕРЕДБАЧАЄ ВІДМОВУ ВІД ВАШОГО ПРАВА НА РОЗГЛЯД СУДОМ ПРИСЯЖНИХ ТА УЧАСТЬ У ГРУПОВИХ ПОЗОВАХ, КОЛЕКТИВНИХ ПОЗОВАХ І ВСІХ ІНШИХ ВИДАХ СУДОВИХ РОЗГЛЯДІВ. ВИ ВИЗНАЄТЕ, ЩО РОЗУМІЄТЕ ТА, ЯКЩО ВИ НА ЗАКОННИХ ПІДСТАВАХ НЕ ВІДМОВИТЕСЯ ВІД УЧАСТІ, ЯВНО ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ОБОВ’ЯЗКОВИМ АРБІТРАЖНИМ ЗАСТЕРЕЖЕННЯМ І ВІДМОВОЮ ВІД УЧАСТІ В КОЛЕКТИВНОМУ ПОЗОВІ / РОЗГЛЯДІ СУДОМ ПРИСЯЖНИХ.

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОДАТКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ОБОВ’ЯЗКОВИЙ АРБІТРАЖ, ВПЛИВ НА ВАШІ ЗАКОННІ ПРАВА ТА ВАШЕ ОБМЕЖЕНЕ В ЧАСІ ПРАВО НА ВІДМОВУ ДИВ. РОЗДІЛ 9 ЦІЄЇ ПОЛІТИКИ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ І РОЗДІЛ 15 УМОВ НАДАННЯ ПОСЛУГ.

1. Цифровий контент

1.1. Take-Two надає вам програмне забезпечення та віртуальні елементи, які доставляються вам лише через Інтернет. Через Магазин ви можете придбати такі товари Take-Two: а) попереднє замовлення, b) підписка, c) доступ до гри (за допомогою ключа або зареєстрованого в грі облікового запису гравця), d) внутрішньоігрова валюта, e) предмет у грі та f) преміальний обліковий запис (разом «Цифровий контент»). Зверніть увагу, що для цілей Умов надання послуг, з урахуванням ваших прав, які не можуть бути виключені, Цифровий контент уважається включеним у визначення «Віртуальних предметів» в Умовах надання послуг, а умови (включно з будь-якими та всіма обмеженнями), що застосовуються до таких «Віртуальних предметів», як зазначено в наших Умовах надання послуг, так само застосовуються до Цифрового контенту.

1.2. Вам може знадобитися створити Обліковий запис і прив’язати його до Магазину, щоб купувати та використовувати Цифровий контент, і ви можете купувати Цифровий контент лише в тому випадку, якщо ви є законним резидентом країни або території, де доступ до Цифрового контенту та його використання дозволені відповідно до чинного місцевого законодавства та наших Умов надання послуг.

1.3. Усі типи покупок Цифрового контенту називатимуться «Предмети» або «Замовлення».

2. Процес замовлення

2.1. Роблячи Замовлення в Take-Two через Магазин, ви підтверджуєте, що ви здійснюватимете угоду з нами. Ви також визнаєте, що ми почнемо обробляти ваше Замовлення після успішної перевірки нами автентичності та достатності наданої вами інформації та схвалення нами вашої покупки.

2.2. Замовлення зазвичай опрацьовуються миттєво, але може пройти до 2–5 днів залежно від вибраного способу оплати.

2.3. Після обробки вашого Замовлення ми надішлемо вам електронного листа з підтвердженням, використовуючи адресу електронної пошти, яку ви вказали під час Замовлення.

2.4. Цей електронний лист-підтвердження слугуватиме вашою електронною квитанцією на покупку та міститиме інформацію про ваше Замовлення. Договір між вами та Take-Two буде укладено лише після отримання вами електронного листа з підтвердженням замовлення.

2.5. Ви не отримаєте електронного листа з підтвердженням, і ваше Замовлення не буде оброблено, якщо (1) ми не зможемо надати вам Предмет (наприклад, через те, що цей Предмет більше недоступний, або через помилку в ціні), або (2) очікується, що ваше Замовлення буде затримане на 30 (тридцять) днів або довше. Take-Two поінформує вас про це електронною поштою, і ми повідомимо вам, що ми не можемо обробити ваше Замовлення. Якщо ви вже сплатили за Предмет, ми повернемо вам усю стягнену суму якнайшвидше, але в жодному разі не пізніше ніж через 14 (чотирнадцять) днів після отримання вами електронного листа з підтвердженням Замовлення, і в установлених чинним законодавством випадках не нестимемо жодної відповідальності перед вами.

2.6. Ми залишаємо за собою право відмовити в доступі до наших серверів, якщо ми встановимо факти, що вказують на незаконне використання Цифрового контенту або порушення цієї Політики повернення коштів чи Умов надання послуг, або будь-які інші дії, спрямовані на отримання Цифрового контенту, який користувач не має права вимагати. Зауважте, що Клієнти, облікові записи яких заблоковано, не мають права вимагати повернення придбаного Цифрового контенту або будь-яке інше відшкодування, якщо чинним законодавством не передбачено інше.

3. Ціна замовлення

Ціна вашого замовлення буде вказана з урахуванням усіх застосовних податків, які Take-Two нараховує на вашу покупку під час покупки, та на основі даних про країну, які ви надаєте. Ваш постачальник платіжних послуг також може застосувати до ціни вашого Замовлення комісію за конвертацію валюти та (або) додаткові збори за обробку. У встановлених чинним законодавством випадках компанія Take-Two не несе відповідальності за сплату таких зборів і комісій.

4. Доставка замовлення

4.1. Цифровий контент надається вам на основі наданої вами інформації, і ви несете відповідальність за точність такої інформації. Якщо через надану вами недостовірну інформацію буде порушено будь-які правила (зокрема правила експорту/імпорту), відповідальність за таке порушення несете ви.

4.2. За завантаження або отримання Цифрового контенту може стягуватися додаткова комісія або збори (як-от плата, що стягується вашим постачальником інтернет-послуг). Ви погоджуєтеся сплатити всі такі збори або комісії та визнаєте, що в установлених чинним законодавством випадках компанія Take-Two не несе відповідальності за такі збори або комісії.

4.3. Якщо надання вам Цифрового контенту затримується через подію, що не залежить від нашої волі та бажання, як-от страйки або інші форми припинення роботи для вирішення спору; громадянські заворушення, заколоти, вторгнення ворожих військ, терористична атака або загроза терористичної атаки; війна (оголошена або ні) або загроза чи підготовка до війни; пожежа, вибух, шторм, повінь, землетрус, епідемія, пандемія або інші природні катаклізми чи стихійні лиха; обмежений доступ до загальнодоступних або приватних телекомунікаційних мереж; акти, укази або закони; правила або обмеження будь-якого уряду, ми зв’яжемося з вами якомога швидше, щоб повідомити вас про це та зробити все можливе, щоб скоротити затримку. Поки ми це робимо, ми не відшкодовуватимемо вам затримку, але якщо затримка може бути значною, ви можете звернутися до нашої служби підтримки клієнтів (контактні дані наведені в розділі 10), щоб відмовитися від покупки та отримати відшкодування за будь-які товари, які ви оплатили наперед, але не отримали.

4.4. Якщо у вас є будь-які інші запитання щодо вашого замовлення, зверніться до служби підтримки клієнтів (контактні дані див. у розділі 10).

5. Запити на скасування

5.1. Ви можете надіслати запит на скасування, повернення або обмін будь-якого Замовлення або придбання Предметів протягом 14 днів після придбання вашого Предмета («Період скасування»), якщо такий запит відповідає умовам розділу 6 нижче. Take-Two добросовісно вживатиме всіх розумних заходів для вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути з Предметами або запитом на повернення коштів.

5.2. Аби подати запит на повернення коштів, ви повинні дотримуватися процедури, описаної в розділі «Як подати запит на повернення коштів?», переглянути запитання і відповіді внизу сторінки Магазину або звернутися до служби підтримки клієнтів Take-Two відповідно до розділу 10 цієї Політики повернення коштів. Перш ніж надсилати запит на повернення коштів, зверніть увагу, що є деякі винятки з правил повернення коштів за Цифровий контент, які зазначені в наступному розділі «Умови повернення коштів».

6. Умови повернення коштів

ВАЖЛИВО:

Ви визнаєте, що втратите право вимагати повернення вам коштів за будь-який Цифровий контент, якщо: (а) ви використовуєте, викуповуєте або завантажуєте такий Цифровий контент протягом Періоду скасування; (b) такий Цифровий контент додається до вашого Облікового запису протягом Періоду скасування. Наприклад, якщо ви почнете завантажувати Цифровий контент на свій пристрій або ввели ключ для отримання Цифрового контенту під час Періоду скасування, це означає, що ви відмовляєтеся від свого права скасувати покупку. Це правило не застосовується, якщо скасування пов’язане з помилкою чи іншою проблемою з контентом (тобто ініціюється передбачений законом засіб правового захисту, як описано в розділі 6.5).

6.1. Предмет не отримано, він є недоступним або затримується — повернення коштів дозволено (див. розділ 2.5 вище).

6.2. Попередні замовлення — повернення коштів дозволено. У разі попередніх замовлень, які ще не доставлені, ви можете отримати відшкодування в будь-який час до дня випуску; після випуску застосовуються загальні правила повернення коштів.

6.3. Купівля внутрішньоігрової валюти або ігрового предмета — з урахуванням ваших прав, які не можуть бути виключені, після отримання та (або) додавання Цифрового контенту до вашого облікового запису повернення коштів не дозволяється.

6.4. Технічні проблеми з Цифровим контентом, які (а) є тимчасовими; (b) сталися внаслідок модифікації, зміни чи доповнення вами Цифрового контенту або його використанням, включно з будь-яким поєднанням Цифрового контенту з іншими матеріалами не від Take-Two або з обладнанням чи системами, які не відповідають рекомендованим специфікаціям Take-Two, — повернення коштів не дозволено (про такі проблеми потрібно повідомляти службу підтримки клієнтів Take-Two напряму).

6.5. Додаткові права на повернення для певних країн. Якщо ви є резидентом однієї з наведених далі країн, то додатково до будь-яких прав на повернення коштів, викладених вище, і будь-яких прав, які ви можете мати та які не можуть бути виключені, ви маєте такі законні права на повернення:

 • Клієнти з Австралії

 1. Наш Цифровий контент постачається з гарантіями, які не можуть бути виключені відповідно до Закону Австралії про захист прав споживачів. У разі серйозних помилок у Цифровому контенті ви маєте право:

  1. скасувати ваше Замовлення в нас;

  2. отримати кошти за невикористану частину Цифрового контенту або компенсацію за зниження його вартості.

 2. Ви також маєте право вибрати заміну в разі серйозних помилок у Цифровому контенті.

 3. Якщо помилка у Цифровому контенті не є серйозною, ви маєте право на усунення помилки в розумний термін. Якщо це не буде зроблено, ви маєте право на повернення коштів за Цифровий контент і скасування Замовлення та отримання коштів за будь-яку невикористану частину.

 4. Ви також маєте право на отримання компенсації за будь-які інші обґрунтовано передбачувані втрати або збитки внаслідок збою в Цифровому контенті.

 • Клієнти з Бразилії

Якщо ви споживач, який постійно проживає в Бразилії, ви маєте право анулювати покупку протягом 7 днів після отримання електронного листа з підтвердженням замовлення з будь-якої причини, крім випадків, коли це заборонено законом. Щоб скористатися цим правом, ви повинні надати підтвердження того, що придбали Цифровий контент.

 • Право клієнтів із ЄС і Великої Британії на відмову від договору

 1. Якщо ви є споживачем, який проживає в Європейському Союзі або Сполученому Королівстві, ви маєте право відмовитися від будь-якої покупки в нас протягом 14 днів із дня отримання електронного листа з підтвердженням Замовлення або коли ви починаєте завантажувати Цифровий контент, залежно від того, що настане раніше («Період відмови від договору»), без пояснення причини. Період відмови від договору спливає через 14 днів.

 2. Аби скористатися своїм правом на відмову від договору, ви повинні повідомити нас про своє рішення відмовитися від договору однозначною заявою (наприклад, листом, надісланим традиційною або електронною поштою) на фізичну або електронну адресу, зазначену в електронному листі з підтвердженням Замовлення. Ви можете (але не зобов’язані) використовувати типову форму відмови від договору, доступну за адресою: https://www.take2games.com/withdrawal. Ви також можете заповнити та передати ще одну чітку заяву в електронній формі та надіслати її нам. Якщо ви скористаєтеся цією опцією, ми негайно надішлемо вам підтвердження про отримання такої відмови (наприклад, електронною поштою).

 3. Щоб дотриматися кінцевого строку відмови від договору, вам достатньо надіслати повідомлення про те, що ви користуєтеся своїм правом на відмову, до закінчення Періоду відмови від договору.

 4. Якщо ви відмовляєтеся від договору, ми відшкодуємо вам усі платежі, отримані від вас за умовами цієї покупки, без невиправданої затримки та в будь-якому разі не пізніше ніж через 14 календарних днів із дня, коли нас повідомили про ваше рішення відмовитися від цього договору. Ми повернемо вам такі кошти за допомогою тих самих засобів розрахунку, які ви використовували для початкової транзакції, якщо ви прямо не домовилися про інше; у будь-якому разі з вас не стягуватимуть жодних зборів унаслідок такого відшкодування.

 5. Умови цього права на відмову від договору не застосовуватимуться до вас, якщо ви відмовилися від нього і погодилися негайно зробити будь-яке Замовлення.

 • Клієнти з Республіки Корея

Якщо ви клієнт із Кореї, який придбав Цифровий контент, ви маєте такі законні права: 

 1. Ви можете скасувати придбання Цифрового контенту протягом 7 днів після отримання електронного листа з підтвердженням Замовлення або Цифрового контенту (якщо вам було надано Цифровий контент після отримання повідомлення). Повернення коштів буде оброблено протягом 3 робочих днів із моменту отримання нами інформації, необхідної для відшкодування. Якщо інше не передбачено відповідними законодавчими та нормативно-правовими актами Південної Кореї, ви не можете скасувати придбання Цифрового контенту, якщо:

  • Цифровий контент використовується або застосовується відразу після покупки;

  • будь-які додаткові переваги, що надаються разом із Цифровим контентом, уже були використані;

  • Цифровий контент був відкритий, коли сам факт його відкриття можна розглядати як використання або коли корисність Цифрового контенту визначається під час його відкриття;

  • особа, призначена одержувачем подарункового Цифрового контенту, висловила свій намір отримати його.

 2. Утім, незважаючи на вищезазначене, якщо вміст придбаного Цифрового контенту відрізняється від зазначеного на етикетці чи в рекламі або надавався не на умовах цієї Політики повернення коштів, ви можете подати запит на відшкодування протягом 3 місяців із моменту отримання придбаного Цифрового контенту або протягом 30 днів, відколи вам стало відомо або могло стати відомо про таку невідповідність.

 3. Якщо ви скасуєте покупку, Take-Two може отримати або видалити Цифровий контент, покупку якого було скасовано.

Додаткові права, викладені в цьому розділі 6.5, доповнюють будь-які інші права, викладені в цій Політиці повернення коштів. У разі будь-яких розбіжностей з іншими умовами цієї Політики повернення коштів або Умовами надання послуг переважають права, викладені в цьому розділі 6.5.

7. Наслідки скасування

7.1. Повернення коштів може здійснюватися виключно тим способом оплати, яким була оплачена покупка, і з вас не стягуватимуть жодних зборів унаслідок такого відшкодування. У всіх установлених чинним законодавством випадках повернення коштів не здійснюватиметься за допомогою іншого способу оплати, а якщо компанія Take-Two буде зобов’язана повернути кошти з використанням іншого способу (наприклад, на початку використовувався спосіб, що не передбачає відшкодування), комісії, сплачені за цим платежем, не повертатимуться.

7.2. Відповідно до будь-якого чинного законодавства строк повернення коштів до зарахування на ваш рахунок може становити до 10 робочих днів, залежно від способу оплати, яким воно здійснюється.

7.3. Якщо ви вирішите скасувати замовлення, ви повинні чітко повідомити нас про своє рішення протягом Періоду скасування. Аби ефективно скасувати Замовлення або частину Замовлення, зверніться до Служби підтримки в порядку, описаному в розділі «Як надіслати запит на відшкодування?», запитань і відповідей внизу сторінки Магазину, а також надайте такі відомості: 1) дата оплати Замовлення; 2) дата отримання Замовлення; 3) Предмет(-и), які скасовуються; 4) Гра, з якою пов’язаний Цифровий контент; 5) довідковий номер Замовлення; 6) знімок екрана електронного листа з підтвердженням Замовлення, який не має статусу очікування у вашого постачальника платіжних послуг, або екрана помилки, яку ви отримуєте; 7) ваше повне ім’я; 8) ваш ідентифікатор / унікальний ідентифікатор або ідентифікатор ZID гравця. Щоб знайти ваш ідентифікатор / унікальний ідентифікатор або ідентифікатор ZID гравця, виконайте такі дії:

a. Знайдіть віджет «Налаштування» у своїй грі.

b. Знайдіть позначку «Довідка» або позначку «Підтримка гравця».

c. У нижній частині екрана ви зможете знайти свій ідентифікатор ZID, Гравця або Пристрою.

7.4. Для запитів на скасування ми надамо вам підтвердження вашого запиту на скасування, а для будь-яких запитів, які відповідають Умовам повернення коштів, викладеним у цій Політиці повернення коштів, ми виплатимо відшкодування без невиправданої затримки, але не пізніше ніж через 14 (чотирнадцять) днів після того, як нас повідомлять про те, що ви вирішили скористатися своїм правом на скасування, і отримаємо скасовані й повернуті предмети, або протягом іншого періоду часу, передбаченого чинним законодавством.

8. Право, що регулює відносини, спори та відповідальність: Австралія, Швейцарія, ЄЕЗ, Сполучене Королівство

Якщо ви постійно проживаєте в Австралії, Швейцарії, Сполученому Королівстві або на будь-якій території Європейської економічної зони, умови цього розділу 8 застосовуються до вашого юридичного договору з компанією Take-Two. Якщо ви зазвичай проживаєте за межами цих територій або юрисдикцій, див. розділ 9 нижче.

8.1. Прочитайте розділ 14 (Право, що регулює відносини, спори та відповідальність: Австралія, Швейцарія, ЄЕЗ, Сполучене Королівство) Умов надання послуг, які включені до цієї Політики повернення коштів та застосовуються до цієї Політики повернення коштів і будь-якого Цифрового контенту та Замовлень. Зверніть увагу, що у випадку, коли компанія Take-Two, що укладає з вами договір щодо Замовлення, перебуває в ЄЕЗ, Комісією ЄС створено онлайн-платформу для вирішення спорів для резидентів ЄЕЗ: https://ec.europa.eu/consumers/odr.

9. Право, що регулює відносини, спори та відповідальність: США та інші країни світу

Якщо ви постійно проживаєте у Сполучених Штатах Америки або на іншій території, окрім Австралії, Швейцарії, Сполученого Королівства або будь-якої території Європейської економічної зони, умови цього розділу 9 застосовуються до вашого юридичного договору з компанією Take-Two. Якщо ви зазвичай проживаєте в Австралії, Швейцарії, Сполученому Королівстві або на будь-якій території Європейської економічної зони, див. розділ 8 вище.

9.1. Прочитайте розділ 15 (Право, що регулює відносини, спори та відповідальність: США та інші країни світу) Умов надання послуг, які включені до цієї Політики повернення коштів та застосовуються до цієї Політики повернення коштів і будь-якого Цифрового контенту та Замовлень. Зверніть увагу, що розділ 15.5 Умов надання послуг включає положення про обов’язковий індивідуальний арбітраж і відмову від колективних позовів і розгляд справ судом присяжних, і такі положення застосовуються до вас і включені в цю Політику повернення коштів. Такі положення впливають на ваші права щодо будь-якого спору між вами та Take-Two та зобов’язують вас і Take-Two вирішувати спори в обов’язковому індивідуальному арбітражі, а не в суді, з урахуванням окремих винятків, описаних у цьому документі.

10. Контактні дані

Якщо у вас виникли додаткові запитання або сумніви, пов’язані з нашою Політикою повернення коштів, зверніться до нашої Служби підтримки клієнтів за посиланням «Підтримка» внизу сторінки Магазину для отримання додаткової інформації.

11. Політика конфіденційності

Ми прагнемо захищати конфіденційну інформацію наших Клієнтів. Аби дізнатися, як ми збираємо, використовуємо, розкриваємо або іншим чином опрацьовуємо інформацію у зв’язку з вашою покупкою, зверніться до нашої Політики конфіденційності.

12. Інші положення

12.1 Ця Політика повернення коштів разом з Умовами надання послуг є повною угодою між вами та нами щодо Замовлень. Вона заміняє собою будь-які попередні письмові угоди між вами та нами щодо таких Замовлень. Терміни, написані з великої літери, що не визначені в цій Політиці повернення коштів, мають таке саме визначення, що й в Умовах надання послуг, і в разі фактичного протиріччя між цією Політикою повернення коштів і Умовами надання послуг, пов’язаного з вашою покупкою або транзакцією, переважає ця Політика повернення коштів.

12.2. Ми можемо будь-коли змінити умови цієї Політики повернення коштів, завчасно попередивши вас, як того вимагає чинне законодавство. Змінена Політика повернення коштів буде завантажена на сторінку https://www.take2games.com/refund-policy і застосовуватиметься до всіх майбутніх покупок після такої дати. Ви погоджуєтеся з умовами Політики повернення коштів під час кожної покупки. Цим ви погоджуєтеся з тим, що перед покупкою ви ознайомитеся з Політикою повернення коштів, тож регулярно переглядайте сторінкуhttps://www.take2games.com/refund-policy, щоб знати актуальні умови.