Para İadesi Politikası

Son Güncelleme: 28 Şubat 2024

Bu Para İadesi Politikası, Zynga ve Take-Two’nun mobil oyun web mağazaları ve bu mobil oyunların web sitesi sürümleri (her biri bir “Mağaza”) üzerinden yapılan satın alma işlemleri için geçerlidir.

Bu Para İadesi Politikasının koşulları ve referans olarak dâhil edilen Hizmet Koşulları (“Hizmet Koşulları”), siz ve (bundan sonra “siz” veya “Müşteri” olarak anılacaktır) satın alma işleminizle ilgili olarak sizinle sözleşme yapan Take-Two Interactive Software, Inc. şirketi (bundan sonra “Take-Two” veya “bize” veya “biz” olarak anılacaktır) arasındaki ilişkiyi yönetir. Her bir satın alma işleminizle ilgili olarak sizinle sözleşme yapan Take-Two şirketi, bir ödeme yöntemi seçtikten sonra ödeme sayfasında belirtilecektir. Satın alma işleminin tarafı olan Take-Two şirketinin adı, yasal adresi, telefon numarası ve e-posta adresi; Mağaza üzerinde ve satın alma için başarılı bir ödemenin tamamlanmasından sonra size sağlanan Sipariş onay e-postasında belirtilecektir.

Mağaza üzerinden bir sipariş vermek için en az 18 yaşında veya yetki bölgenizdeki yasal reşit olma yaşında olmak zorundasınız. 18 yaşının veya yetki bölgelerindeki yasal reşit olma yaşının altında olan herkes, sipariş vermek için ebeveynini veya yasal vasisini getirmek zorundadır. Müşteri, Mağaza üzerinden sipariş vererek bu Para İadesi Politikasını ve Hizmet Koşullarını okuduğunu ve kabul ettiğini onaylar.

Bu Para İadesi Politikası, yargı bölgenizde geçerli olan yasalar kapsamında sahip olabileceğiniz ve burada Bölüm 6.5’te açıklanan belirli haklar dâhil olmak üzere aramızdaki anlaşmayla hariç tutulamayacak, kısıtlanamayacak veya değiştirilemeyecek (topluca “hariç tutulamayan haklar” olarak anılacaktır) herhangi bir hakka (para iadesi hakları dâhil) ektir ve bunları hariç tutmaz, kısıtlamaz veya değiştirmez.

BU PARA İADESİ POLİTİKASI, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’NDE VE AVUSTRALYA, İSVİÇRE, BİRLEŞİK KRALLIK VEYA AVRUPA EKONOMİK ALANI DIŞINDAKİ HERHANGİ BİR BÖLGEDE İKAMET EDEN TÜM KULLANICILAR İÇİN GEÇERLİ OLAN HİZMET KOŞULLARINDA YER ALAN BAĞLAYICI BİREYSEL TAHKİM VE TOPLU DAVALAR VE JÜRİLİ YARGILAMALARDAN FERAGATI İÇERİR.

KAPSAM DÂHİLİNDEKİ KULLANICILAR İÇİN, HİZMET KOŞULLARI BÖLÜM 15.5(3)’TEKİ SÜREÇ ARACILIĞIYLA TERCİH DIŞI BIRAKMADIĞINIZ SÜRECE TAHKİM SÖZLEŞMESİNE TABİ OLACAKSINIZ; BU DA SİZİN VE TAKE-TWO’NUN, SINIRLI İSTİSNALARA TABİ OLARAK HERHANGİ BİR ANLAŞMAZLIĞI NİHAİ VE BAĞLAYICI BİREYSEL TAHKİM YOLUYLA ÇÖZMENİZ GEREKECEĞİ ANLAMINA GELİR. TAHKİM MADDESİ, JÜRİLİ YARGILAMA HAKKINIZDAN VE TOPLU DAVALARA, MÜŞTEREK DAVALARA VE DİĞER HER TÜRLÜ MAHKEME İŞLEMİNE KATILMA HAKKINIZDAN FERAGAT ETMENİZ ANLAMINA GELİR. ZORUNLU TAHKİM MADDESİNİ VE TOPLU DAVA/JÜRİLİ YARGILAMA FERAGATİNİ ANLADIĞINIZI VE GEÇERLİ BİR ŞEKİLDE TERCİH DIŞI BIRAKMADIĞINIZ SÜRECE AÇIKÇA KABUL ETTİĞİNİZİ TEYİT EDİYORSUNUZ

ZORUNLU TAHKİM, YASAL HAKLARINIZ ÜZERİNDEKİ ETKİ VE TERCİH DIŞI BIRAKMAK İÇİN ZAMAN BAKIMINDAN SINIRLI HAKKINIZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN LÜTFEN BU PARA İADESİ POLİTİKASININ 9. BÖLÜMÜNE VE HİZMET KOŞULLARININ 15. BÖLÜMÜNE BAKIN.

1. Dijital İçerik

1.1 Take-Two, size yalnızca internetten indirme yoluyla teslim edilen yazılım ve sanal ögeleri sağlar. Mağaza üzerinden şu Take-Two ürünlerini satın alabilirsiniz: a) ön sipariş, b) abonelik, c) bir oyuna erişim (anahtar veya kayıtlı bir oyun hesabı aracılığıyla), d) oyun içi para, e) oyun içi öge ve f) premium hesap (toplu olarak “Dijital İçerik”). Lütfen Hizmet Koşullarının amaçları doğrultusunda, hariç tutulamayan haklarınıza tabi olarak Dijital İçeriğin, Hizmet Koşullarındaki “Sanal Ögeler” tanımına dâhil edilmiş sayıldığını ve Hizmet Koşullarımızda ayrıntılı olarak açıklandığı gibi bu “Sanal Ögeler” için geçerli olan hüküm ve koşulların (herhangi bir sınırlama ve tüm sınırlamalar dâhil) Dijital İçerik için eşit derecede geçerli olduğunu unutmayın.

1.2 Dijital İçerik satın almak ve kullanmak için bir Hesap oluşturmanız ve bu Hesabı Mağazaya bağlamanız gerekebilir ve Dijital İçeriği yalnızca geçerli yerel yasalara ve Hizmet Koşullarımıza uygun olarak Dijital İçerik erişimine ve kullanımına izin verilen bir ülkede veya bölgede yasal olarak ikamet ediyorsanız satın alabilirsiniz.

1.3 Her türlü Dijital İçerik satın alımı “Ögeler” veya “Sipariş” olarak adlandırılacaktır.

2. Sipariş Süreci

2.1 Mağaza üzerinden Take-Two ile bir Sipariş vererek işleminizin bizimle olacağını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca sağladığınız bilgilerin doğruluğunun ve yeterliliğinin tarafımızca başarılı bir şekilde doğrulanması ve satın alma işleminizi onaylamamız üzerine Siparişinizi işleme almaya başlayacağımızı kabul etmiş olursunuz.

2.2 Siparişler genellikle anında işlenir ancak seçtiğiniz ödeme yöntemine bağlı olarak tamamlanması 2-5 gün kadar sürebilir.

2.3 Siparişiniz işleme alındıktan sonra Siparişinizin bir parçası olarak bize sağladığınız e-posta adresini kullanarak size bir onay e-postası göndereceğiz.

2.4 Bu onay e-postası elektronik satın alma makbuzunuz olarak işlev görecek ve Siparişiniz hakkında bilgi içerecektir. Sizinle Take-Two arasındaki sözleşme yalnızca Sipariş onay e-postanızı teslim aldığınız zaman oluşacaktır.

2.5 Şu durumlarda bir onay e-postası almazsınız ve Siparişiniz işlenmez: (1) size bir Ögeyi sağlayamazsak (örneğin söz konusu Ögenin artık mevcut olmaması veya fiyattaki bir hata nedeniyle) veya (2) Siparişinizin otuz (30) gün veya daha uzun bir süre ertelenmesi bekleniyorsa. Take-Two bu konuda sizi e-posta ile bilgilendirecek ve Siparişinizi işleme koyamayacağımızı size bildireceğiz. Söz konusu Öge için zaten ödeme yapmış olmanız durumunda mümkün olan en kısa sürede ancak hiçbir durumda Sipariş onay e-postasını almanızdan itibaren on dört (14) günden geç olmamak üzere tahsil edilen tutarın tamamını size iade edeceğiz ve yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde size karşı başka hiçbir yükümlülük altına girmeyeceğiz.

2.6 Dijital İçeriğin yasa dışı kullanımına, bu Para İadesi Politikasına veya Hizmet Koşullarına ya da kullanıcının alma hakkına sahip olmadığı herhangi bir Dijital İçeriği elde etmeyi amaçlayan başka bir eyleme işaret eden bir olgu düzeni belirlememiz durumunda sunucularımıza erişimi reddetme hakkımızı saklı tutarız. Lütfen hesapları yasaklanan bu tür Müşterilerin, yürürlükteki yasalar uyarınca aksi gerekmedikçe satın alınan Dijital İçeriğin iadesini veya başka herhangi bir geri ödemeyi talep etme hakkına sahip olmadığını unutmayın.

3. Sipariş Fiyatı

Siparişinizin fiyatı, Take-Two'un satın alma işleminiz sırasında ve verdiğiniz ülke verilerine dayalı olarak değerlendirdiği geçerli vergiler de dâhil olacak şekilde teklif edilecektir. Ödeme yöntemi sağlayıcınız ayrıca Siparişinizin fiyatına bir para birimi dönüştürme oranı ve/veya ek işlem ücretleri uygulayabilir. Yasaların izin verdiği en geniş ölçüde Take-Two bu tür masraf ve ücretlerden sorumlu değildir.

4. Sipariş Teslimatı

4.1 Dijital İçerik, sağladığınız bilgiler temelinde size teslim edilir ve söz konusu bilgilerin doğruluğundan siz sorumlusunuz. Sizin tarafınızdan sağlanan yanlış bilgiler yüzünden herhangi bir düzenlemenin ihlal edilmesi durumunda (ihracat/ithalat düzenlemeleri dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) söz konusu ihlalden siz sorumlusunuz.

4.2. Dijital İçerik indirilirken veya alınırken ek ücretler veya bedeller ortaya çıkabilir (örneğin internet hizmet sağlayıcınız tarafından alınan ücretler dâhil). Oluşan bu gibi tüm ücretleri veya bedelleri ödemeyi ve yasanın izin verdiği en geniş ölçüde Take-Two’nun bu gibi ücretlerden veya bedellerden sorumlu olmadığını kabul etmiş olursunuz.

4.3. Dijital İçeriğinizi sağlamamız grevler veya diğer iş yavaşlatmalar; halk ayaklanması, isyan, işgal, terör saldırısı veya terör saldırısı tehdidi; savaş (ilan edilmiş olsun veya olmasın) veya savaş tehdidi veya hazırlığı; yangın, patlama, fırtına, sel, deprem, salgın, pandemi veya diğer doğal afetler; kamu veya özel telekomünikasyon ağlarına sınırlı erişim; herhangi bir devletin kanunları, kararnameleri veya mevzuatı, düzenlemeleri veya kısıtlamaları gibi kontrolümüz dışındaki bir olay nedeniyle gecikirse size bildirmek ve gecikmeyi azaltmak üzere elimizden geleni yapmak için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Bunu yaptığımız sürece gecikme için size tazminat ödemeyeceğiz ancak gecikmenin önemli olması muhtemelse satın alma işleminden vazgeçmek ve önceden ödediğiniz ancak teslim almadığınız ürünler için iade almak üzere Müşteri Desteğimizle (iletişim bilgileri Bölüm 10’da verilmiştir) iletişime geçebilirsiniz.

4.4 Siparişinizle ilgili başka sorularınız varsa lütfen Müşteri Desteğini (iletişim bilgileri Bölüm 10’da verilmiştir) ziyaret edin.

5. İptal Talepleri

5.1 Söz konusu talebin aşağıdaki Bölüm 6’nın koşullarını karşıladığı durumlarda Ögenizin satın alınmasından sonraki 14 gün içinde (“İptal Dönemi”) herhangi bir Siparişi veya Öge satın alma işlemini iptal etmeyi, iade etmeyi veya değiştirmeyi talep edebilirsiniz. Take-Two, Öge(ler) veya iade talebi ile ilgili olabilecek sorunlarınızı iyi niyetle çözmek için tüm makul önlemleri alacaktır.

5.2 Para iadesi talep etmek için “Nasıl para iadesi talep edebilirim?” bölümünde belirtilen süreci izlemelisiniz. Mağaza sayfasının altındaki SSS veya bu Para İadesi Politikasının 10. Bölümüne uygun olarak Take-Two müşteri desteği ile iletişime geçin. Bir para iadesi talebi göndermeden önce lütfen aşağıdaki Para İadesi Koşulları bölümünde belirtilen Dijital İçerik için para iadesi kurallarında bazı istisnalar olduğunu unutmayın.

6. Para İadesi Koşulları

ÖNEMLİ:

Şu durumlarda herhangi bir Dijital İçerik için para iadesi talep etme hakkınızı kaybedeceğinizi kabul etmiş olursunuz: (a) İptal Dönemi sırasında söz konusu Dijital İçeriği kullanır, paraya çevirir veya indirirseniz veya (b) söz konusu Dijital İçerik, İptal Dönemi sırasında Hesabınıza eklenirse. Örneğin İptal Dönemi sırasında Dijital İçeriği cihazınıza indirmeye başlamanız veya Dijital İçeriği teslim almak için anahtarı girmiş olmanız hâlinde bu durum satın alma işlemini iptal etme hakkınızdan feragat ettiğiniz anlamına gelir. Bu kural, iptalin içerikle ilgili bir hata veya başka bir sorundan kaynaklandığı durumlarda (örneğin Bölüm 6.5’te açıklandığı gibi yasal bir çözüm yolunun tetiklenmesi) geçerli değildir.

6.1. Öge teslim alınmadı, mevcut değil veya gecikti – para iadesine izin verilir (yukarıdaki bölüm 2.5’e bakın).

6.2. Ön siparişler - para iadesine izin verilir. Henüz teslim edilmemiş ön siparişlerde, yayınlanma gününe kadar herhangi bir zamanda para iadesi alabilirsiniz; yayınlandıktan sonra genel para iadesi kuralları geçerlidir.

6.3. Oyun içi para birimi veya oyun içi ögenin satın alınması – hariç tutulamayan haklarınıza tabi olarak Dijital İçerik alındıktan ve/veya hesabınıza eklendikten sonra para iadesi yapılmaz.

6.4. Dijital İçerikle ilgili (a) geçici olan veya (b) Dijital İçeriğin Take-Two tarafından sağlanmayan diğer materyallerle veya Take-Two'nun önerilen özelliklerini karşılamayan donanım veya sistemlerle herhangi bir kombinasyonu da dâhil olmak üzere Dijital İçerikte yaptığınız tadil, değişiklik veya eklemelerden veya bunların kullanımından kaynaklanan teknik sorunlar – para iadesi yapılamaz (bu sorunlar doğrudan Take-Two Müşteri Desteğine bildirilmelidir).

6.5. Ülkeye Özgü Ek Para İadesi Hakları: Aşağıdaki ülkelerden birinde ikamet ediyorsanız yukarıda belirtilen herhangi bir para iadesi hakkına ve sahip olabileceğiniz hariç tutulamayan haklara ek olarak aşağıdaki yasal iade haklarına da sahipsiniz:

 • Avustralya Müşterileri

 1. Dijital İçeriğimiz, Avustralya Tüketici Yasası kapsamında hariç tutulamayacak garantilerle birlikte gelir. Dijital İçerik ile ilgili büyük hatalar durumunda şu haklara sahipsiniz:

  1. bizimle olan Siparişinizi iptal etmek ve

  2. Dijital İçeriğin kullanılmayan kısmı için para iadesi veya azaltılmış değeri için tazminat.

 2. Ayrıca Dijital İçerik ile ilgili önemli hatalar durumunda yenisini seçme hakkına da sahipsiniz.

 3. Dijital İçerikteki bir hata büyük bir hata anlamına gelmiyorsa hatanın makul bir süre içinde giderilmesini isteme hakkına sahipsiniz. Bu yapılmazsa Dijital İçerik için para iadesi alma ve Siparişi iptal etme ve kullanılmayan herhangi bir kısmın geri ödemesini alma hakkına sahipsiniz.

 4. Ayrıca Dijital İçerikteki bir hatadan kaynaklanan makul olarak öngörülebilir diğer kayıp veya zararlar için de tazminat alma hakkına sahipsiniz.

 • Brezilya Müşterileri

Brezilya’da ikamet eden bir tüketiciyseniz yasa tarafından yasaklanmadığı sürece herhangi bir nedenle bir Sipariş onay e-postasını aldıktan sonraki 7 gün içinde satın alma işlemini iptal etme hakkınız vardır. Bu hakkı kullanmak için Dijital İçeriği satın aldığınıza dair kanıt sunmalısınız.

 • AB ve Birleşik Krallık Müşterilerinin Vazgeçme Hakkı

 1. Avrupa Birliği veya Birleşik Krallık’ta ikamet eden bir tüketiciyseniz bu tarihlerden hangisi daha önceyse Sipariş onayı e-postasının alındığı veya Dijital İçeriği indirmeye başladığınız günden itibaren 14 gün içinde (“Vazgeçme Dönemi”) herhangi bir neden belirtmeksizin bizimle yaptığınız herhangi bir satın alma işleminden vazgeçme hakkına sahipsiniz. Vazgeçme Dönemi 14 gün sonra sona erecektir.

 2. Vazgeçme hakkınızı kullanmak için Sipariş onay e-postanızda verilen fiziksel adrese veya e-postaya kesin bir beyan (ör. posta veya e-posta ile gönderilen bir mektup) ile sözleşmeden vazgeçme kararınızı bize bildirmelisiniz. Şu adreste bulunan örnek vazgeçme formunu kullanabilirsiniz ancak bu zorunlu değildir: https://www.take2games.com/withdrawal. Ayrıca elektronik olarak başka bir açık beyan doldurabilir ve bize gönderebilirsiniz. Bu seçeneği kullanırsanız size söz konusu vazgeçme işleminin alındığına dair onayı derhâl göndereceğiz (ör. e-posta ile).

 3. Vazgeçme son tarihini karşılamak için, vazgeçme hakkınızı kullandığınıza ilişkin bildiriminizi Vazgeçme Süresi sona ermeden önce göndermeniz yeterlidir.

 4. Sözleşmeden vazgeçerseniz sizden satın alma işlemi kapsamında alınan tüm ödemeleri gereksiz gecikme olmadan ve her hâlükârda bu sözleşmeden vazgeçme kararınız hakkında bilgilendirildiğimiz günden itibaren 14 takvim gününü geçmeyecek şekilde size geri ödeyeceğiz. Aksini açıkça kabul etmediğiniz sürece bu tür bir geri ödemeyi ilk işlem için kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak gerçekleştireceğiz; hiçbir durumda bu tür bir geri ödemenin sonucu olarak herhangi bir ücrete tabi olmayacaksınız.

 5. Bu vazgeçme hakkının koşulları, onlardan feragat etmişseniz ve herhangi bir Siparişin derhâl sağlanmasına onay vermişseniz sizin için geçerli olmayacaktır.

 • Kore Cumhuriyeti Müşterileri

Dijital İçerik satın alan Koreli bir müşteriyseniz aşağıdaki yasal haklara sahipsiniz: 

 1. Sipariş onay e-postasını veya Dijital İçeriği aldıktan sonraki 7 gün içinde Dijital İçeriğin satın alımını iptal edebilirsiniz (bildirimi aldıktan sonra size Dijital İçerik sağlandıysa). Para iadeleri, para iadesi için gerekli bilgileri almamızdan itibaren 3 iş günü içinde işlenecektir. Güney Kore’nin ilgili yasa ve düzenlemeleri kapsamında aksi belirtilmedikçe aşağıdaki durumlarda bu Dijital İçeriğin satın alımını iptal edemezsiniz:

  • Dijital İçeriğin satın alındıktan hemen sonra kullanılması veya uygulanması;

  • Dijital İçeriğe eklenmiş olan herhangi bir ek faydanın zaten kullanılmış olması;

  • Dijital İçeriğin, yalnızca Dijital İçeriği açmanın onu kullanmak olarak görülebildiği veya Dijital İçeriğin kullanışlılığının açıldığı anda belirlendiği durumlarda açılmış olması; veya

  • Bir hediye Dijital İçerik alıcısı olarak belirlenen kişinin, hediyeyi alma niyetini ifade etmesi.

 2. Ancak yukarıdakilere bakılmaksızın satın alınan Dijital İçeriğin içeriği etikette veya reklamda belirtilenden farklıysa veya bu Para İadesi Politikasının koşullarından farklı bir şekilde sağlanmışsa satın alınan Dijital İçeriği aldıktan sonraki 3 ay içinde veya bu tür bir tutarsızlığın farkına vardığınız veya varmış olabileceğiniz tarihten itibaren 30 gün içinde iade talep edebilirsiniz.

 3. Satın alma işlemini iptal ederseniz Take-Two, satın alma işlemi iptal edilen Dijital İçeriği geri alabilir veya silebilir.

Bu Bölüm 6.5’te belirtilen ek haklar, bu Para İadesi Politikasında belirtilen diğer tüm hakları tamamlar. Bu Para İadesi Politikasının veya Hizmet Koşullarının diğer hükümleri ile tutarsızlıklar olması durumunda bu Bölüm 6.5’teki haklar geçerli olacaktır.

7. İptalin Etkileri

7.1 Para İadeleri yalnızca bir ödeme için kullanılmış olan orijinal ödeme yöntemi için düzenlenebilir ve söz konusu geri ödemenin bir sonucu olarak herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Yürürlükteki yasanın izin verdiği en geniş ölçüde para iadeleri farklı bir ödeme yöntemi için düzenlenmeyecektir ve Take-Two’nun farklı bir ödeme yöntemi için para iadesi yapması gerektiğinde (ör. orijinal olarak iade edilmeyen bir yöntem kullanıldığında) bu bedelden kaynaklanan ücretler iade edilmeyecektir.

7.2 Yürürlükteki yasalara tabi olarak para iadelerinin hesabınızda görünmesi, bunun gönderildiği ödeme yöntemine bağlı olarak 10 iş gününe kadar sürebilir.

7.3 İptal etmeyi seçerseniz İptal Dönemi sırasında kararınız hakkında bizi açıkça bilgilendirmek zorundasınız. Siparişinizi veya Siparişinizin bir kısmını etkili bir şekilde iptal etmek için lütfen “Nasıl para iadesi talep edebilirim?” bölümünde belirtilen işlemi izleyerek Destek Ekibi ile iletişime geçin. Mağaza sayfasının en altındaki SSS ve detaylar 1) Siparişin ödendiği tarih, 2) Siparişin alındığı tarih, 3) iptal edilen Öge(ler), 4) Dijital İçeriğin ilgili olduğu Oyun; 5) Sipariş referans numarası, 6) ödeme sağlayıcınızda bekleme durumunda olmayan Sipariş onay e-postanızın veya aldığınız hatanın bir ekran görüntüsü, 7) tam adınız ve 8) oyuncu kimliğiniz/UID veya ZID kimliğiniz. Oyuncu Kimliğinizi/UID veya ZID kimliğinizi bulmak için:

a. Oyununuzun içinde “Ayar” simgesini bulun.

b. Yardım simgesini veya Oyuncu Desteği simgesini arayın.

c. ZID, Oyuncu veya Cihaz Kimliği bilgilerini alt tarafta bulabilmeniz gerekir.

7.4 İptal talepleri için size iptal talebinizin onayını sağlayacağız ve bu Para İadesi Politikasında belirtilen İade Koşullarını karşılayan tüm talepler için geri ödemeyi gereksiz gecikme olmaksızın ancak iptal hakkınızı kullanma kararınız hakkında bilgilendirildikten ve iptal edilen ve iade edilen Öge(ler)inizi aldıktan sonra en geç on dört (14) gün içinde veya geçerli yasaların gerektirdiği başka bir zaman diliminde yapacağız.

8. Geçerli Yasa, Anlaşmazlıklar ve Yükümlülük: AU, CH, AEA, UK

Avustralya, İsviçre, Birleşik Krallık veya Avrupa Ekonomik Alanındaki herhangi bir bölgede mutat şekilde ikamet ediyorsanız bu Bölüm 8’in koşulları Take-Two ile yasal sözleşmeniz için geçerlidir. Bu bölgelerin veya yetki bölgelerinin dışında mutat şekilde ikamet ediyorsanız lütfen aşağıdaki Bölüm 9’a bakın.

8.1 Lütfen bu Para İadesi Politikasına dâhil edilen ve bu Para İadesi Politikası ve tüm Dijital İçerik ve Siparişler için geçerli olan Hizmet Koşullarının 14. Bölümünü (Geçerli Yasa, Anlaşmazlıklar ve Yükümlülük: AU, CH, AEA, Birleşik Krallık) okuyun. Bir Siparişle ilgili olarak sizinle sözleşme yapan Take-Two şirketinin AEA'da olması durumunda AB Komisyonunun AEA sakinleri için çevrim içi bir anlaşmazlık çözümü platformu oluşturduğunu lütfen unutmayın: https://ec.europa.eu/consumers/odr.

9. Geçerli Yasa, Anlaşmazlıklar ve Yükümlülük: Amerika Birleşik Devletleri ve Dünyanın Geri Kalanı.

Amerika Birleşik Devletleri’nde veya Avustralya, İsviçre, Birleşik Krallık veya Avrupa Ekonomik Alanındaki herhangi bir bölge dışındaki herhangi bir bölgede mutat şekilde ikamet ediyorsanız bu Bölüm 9’un şartları Take-Two ile yaptığınız yasal sözleşme için geçerlidir. Avustralya, İsviçre, Birleşik Krallık veya Avrupa Ekonomik Alanındaki herhangi bir bölgede mutat şekilde ikamet ediyorsanız lütfen yukarıdaki Bölüm 8’e bakın.

9.1 Lütfen bu Para İadesi Politikasına dâhil edilen ve bu Para İadesi Politikası ve tüm Dijital İçerik ve Siparişler için geçerli olan Hizmet Koşullarının 15. Bölümünü (Geçerli Yasa, Anlaşmazlıklar ve Yükümlülük: Amerika Birleşik Devletleri ve Dünyanın Geri Kalanı) okuyun. Lütfen Hizmet Koşulları Bölüm 15.5’in bağlayıcı bireysel tahkim ve toplu davalar / jürili yargılamalardan feragat hükümlerini içerdiğini ve bu hükümlerin sizin için geçerli olduğunu ve bu Para İadesi Politikasına dâhil edildiğini unutmayın. Bu hükümler, sizinle Take-Two arasındaki herhangi bir anlaşmazlığa ilişkin haklarınızı etkiler ve burada açıklanan sınırlı istisnalara tabi olarak sizin ve Take-Two’nun anlaşmazlıkları mahkemede değil bağlayıcı, bireysel tahkimde çözmenizi gerektirir.

10. İletişim Bilgileri

Para İadesi Politikamızla ilgili başka sorularınız veya endişeleriniz olması durumunda daha fazla bilgi için Mağaza sayfasının altındaki “Destek” bağlantısını kullanarak Müşteri Desteğimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

11. Gizlilik Politikası

Müşterilerimizin gizliliğini korumaya karalıyız. Satın alma işleminizle bağlantılı olarak bizim tarafımızdan nasıl bilgi toplandığı, kullanıldığı veya açıklandığı veya başka türlü işlendiği hakkında bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın.

12. Muhtelif

12.1 Hizmet Koşulları ile birlikte bu Para İadesi Politikası, Siparişler için sizinle aramızdaki anlaşmanın tamamını oluşturur. Söz konusu Siparişlere ilişkin olarak sizinle aramızda daha önce yapılmış olan tüm yazılı sözleşmelerin yerine geçer. Bu Para İadesi Politikasında tanımlanmayan ve büyük harfle başlayan terimler, Hizmet Koşullarında belirtilenlerle aynı tanıma sahiptir ve bu Para İadesi Politikası ile satın alma veya ticari işlemle ilgili Hizmet Koşulları arasında fiili bir çelişki olması durumunda bu Para İadesi Politikası öncelikli olacaktır.

12.2 Bu Para İadesi Politikasının hükümlerini, geçerli yasanın gerektirdiği şekilde size makul bir bildirimde bulunarak herhangi bir zamanda değiştirebiliriz. Değiştirilen Para İadesi Politikası https://www.take2games.com/refund-policy adresine yüklenecek ve bu tarihten sonra gelecekteki tüm satın almalar için geçerli olacaktır. Her satın alma işleminde Para İadesi Politikasını kabul etmiş olursunuz ve bu belge ile satın alma işlemi yapmadan önce Para İadesi Politikasını okuyacağınızı kabul etmiş olursunuz bu nedenle en son koşullar için lütfen https://www.take2games.com/refund-policy adresini düzenli olarak kontrol edin.