سیاست استرداد وجه

آخرین به‌روزرسانی: 28فوریه 2024

این سیاست استرداد وجه درمورد خریدهای انجام‌شده از طریق فروشگاه‌های اینترنتی بازی‌های تلفن همراه Zynga و Take-Two و نسخه‌های وب‌سایت این بازی‌ها (هر کدام یک «فروشگاه»)، اعمال می‌گردد.

شرایط این سیاست استرداد وجه و شرایط خدمات ‏(«شرایط خدمات») که به‌واسطه مرجع گنجانده شده است، بر روابط بین شما (از این پس، تحت عنوان «شما» یا «مشتری») و شرکت Take-Two Interactive Software (از این پس، تحت عنوان «Take-Two» یا «ما») درمورد خریدتان که به‌صورت قرارداد منعقد می‌شود حاکم است. پس از انتخاب روش پرداخت، شرکت Take-Two که در خصوص هر خرید وارد قرارداد با شما می‌شود در صفحه پرداخت نمایش می‌یابد. نام، آدرس قانونی، شماره تلفن و آدرس ایمیل شرکت Take-Two که یکی از طرفین خرید است، در فروشگاه و در ایمیل تأیید سفارش که پس از پرداخت موفقیت‌آمیز هزینه خرید به شما ارائه می‌شود، درج خواهد شد.

جهت ثبت سفارش در فروشگاه لازم است که سن شما حداقل 18 سال باشد یا بر اساس حوزه قضایی محل سکونت خود به سن قانونی رسیده باشید. افراد زیر 18 سال یا زیر سن قانونی بر اساس حوزه قضایی محل سکونت خود، باید جهت ثبت سفارش از والدین یا قیم قانونی خود کمک بخواهند. مشتری با ثبت سفارش در فروشگاه، اذعان می‌کند که این سیاست استرداد وجه و شرایط خدمات را مطالعه کرده و آن را پذیرفته است.

این سیاست استرداد وجه یک مورد تکمیلی است و هیچگونه حقوق (از جمله حقوق استرداد وجه)، ضمانت‌های ضمنی یا گارانتی‌هایی را که ممکن است بر اساس قوانین مربوطه در حوزه قضایی محل سکونت خود مستحق استفاده از آنها باشید را مستثنی یا محدود نمی‌کند یا تغییر نمی‌دهد و نمی‌توان براساس توافقنامه بین ما، از جمله آن دسته از حقوق معینی که در بخش 6.5 در اینجا توضیح داده شده است (به طور کلی، «حقوق غیرقابل انحصار»)، آن‌ها را مستثنی یا محدود کرد یا تغییر داد.

این سیاست استرداد وجه شامل داوری فردی لازم‌الاجرا و سلب حق دعوی حقوقی و داوری‌های هیئت منصفه مفاد موجود در شرایط خدمات است که درمورد کلیه کاربران مقیم ایالات متحده و هر قلمرو دیگری به‌جز استرالیا، سوئیس، بریتانیا یا قلمروهای منطقه اقتصادی اروپا صدق می‌کند.

برای کاربران تحت پوشش، به‌جز شرایطی که از طریق فرایند بخش ‎15.5(3) ‎‏ شرایط خدمات، انصراف صورت گرفته باشد، شما نسبت به توافقنامه داوری ملزم خواهید بود و این بدین معنی است که حل‌و‌فصل هرگونه اختلاف بین شما و TAKE-TWO، مشروط به استثنائات محدود، لازم است که توسط داوری نهایی و فردی لازم‌الاجرا انجام شود. کلیه حقوق شما برای درخواست داوری هیئت منصفه و شرکت در دعوی حقوقی، کنش جمعی و سایر انواع دادرسی‌ها توسط بند داوری از شما سلب می‌گردد. شما اذعان می‌کنید که صریحاً بند داوری اجباری و دعوی حقوقی / سلب حقوق داوری هیئت منصفه را متوجه شده‌اید و با آن موافقت می‌کنید؛ مگر اینکه به طور معتبر انصراف داده باشید

لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد داوری اجباری، تأثیر آن بر حقوق قانونی خود و حق دارای محدودیت زمانی خود برای انصراف، به بخش 9 این سیاست استرداد وجه و بخش 15 شرایط خدمات مراجعه کنید.

‎1. محتوای دیجیتال

1.1. Take-Two نرم‌افزارها و کالاهای مجازی را در اختیار شما قرار می‌دهد که تحویل آنها به شما فقط از طریق دانلود اینترنتی است. شما ممکن است بتوانید محصولات Take-Two زیر را از طریق فروشگاه خریداری کنید: a) پیش‌سفارش، b) حق اشتراک، c) دسترسی به بازی (از طریق کلید یا یک حساب کاربری بازی ثبت‌‌نام‌شده)، d) ارز درون بازی، e) کالای درون بازی و f) حساب ممتاز (به‌طور کلی «محتوای دیجیتال»). لطفاً توجه داشته باشید که در راستای شرایط خدمات، مشروط به حقوق غیرقابل انحصار شما، محتوای دیجیتال در تعریف «کالاهای مجازی» مندرج در شرایط خدمات قرار می‌گیرد و همانطور که در شرایط خدمات ما توضیح داده شده است، شرایط و ضوابط (شامل هرگونه و همه محدودیت‌ها) قابل اعمال برای این «کالاهای مجازی» به همان اندازه درمورد محتوای دیجیتال قابل اعمال است.

1.2. ممکن است جهت خرید و استفاده از محتوای دیجیتال، لازم باشد که یک حساب ایجاد کنید و آن حساب را به فروشگاه لینک نمایید و فقط در صورتی قادرید محتوای دیجیتال خریداری کنید که مقیم قانونی کشور یا قلمرویی باشید که در آنجا دسترسی به محتوای دیجیتال و استفاده از آن مطابق با قوانین محلی مربوطه و شرایط خدمات ما مجاز باشد.

1.3. کلیه انواع خریدهای محتوای دیجیتال تحت عنوان «کالا» یا «سفارش» خواهند بود.

‎2. فرایند سفارش

2.1. با ثبت سفارش با Take-Two از طریق فروشگاه، اذعان می‌کنید که معامله شما با ما انجام خواهد شد. همچنین تصدیق می‌کنید که پس از اینکه ما صحت و کفایت اطلاعات و نیز خرید شما را تأیید کردیم، پردازش سفارش شما را آغاز نماییم.

2.2. معمولاً سفارشات به‌صورت فوری پردازش می‌شوند، اما بسته به روش پرداخت انتخابی شما، این امر ممکن است بین 2 تا 5 روز طول بکشد.

2.3. پس از پردازش سفارش، با استفاده از آدرس ایمیلی که به عنوان بخشی از سفارش خود در اختیار ما قرار داده‌اید، یک ایمیل تأیید برای شما ارسال می‌کنیم.

2.4. این ایمیل تأیید به منزله رسید خرید الکترونیکی شما و نیز حاوی اطلاعاتی در مورد سفارشتان خواهد بود. قرارداد بین شما و Take-Two تنها زمانی منعقد می‌شود که ایمیل تأیید سفارش خود را دریافت کرده باشید.

2.5. در شرایط زیر، ایمیل تأیید دریافت نخواهید کرد و سفارش شما پردازش نخواهد شد: (1) اگر نتوانیم کالایی را برای شما فراهم کنیم (به عنوان مثال به این دلیل که آن کالا دیگر موجود نباشد یا به دلیل خطا در قیمت) یا (2) اگر پیش‌بینی شود که سفارش شما به مدت سی (30) روز یا بیشتر به تعویق بیفتد. Take-Two این موضوع را از طریق ایمیل به شما اطلاع می‌دهد و ما به شما اطلاع می‌دهیم که قادر به پردازش سفارش شما نخواهیم بود. درصورتی‌که قبلاً قیمت کالا را پرداخت کرده باشید، ما در اسرع وقت کل مبلغ دریافتی را به شما استرداد می‌کنیم، اما تحت هیچ شرایطی این مدت بیش از چهارده (14) روز پس از دریافت ایمیل تأیید سفارش نخواهد بود و تا حد مجاز طبق قانون حاکم، هیچ مسئولیت دیگری متوجه شما نمی‌شود.

2.6. ما حق داریم که درصورت ایجاد یک الگوی واقعی نشان‌دهنده استفاده غیرقانونی از محتوای دیجیتال یا نقض این سیاست استرداد وجه یا شرایط خدمات یا هر اقدام دیگری با هدف به دست آوردن هرگونه محتوای دیجیتال که کاربر حق ادعای آن را نداشته باشد، فرد را از دسترسی به سرورهای خود محروم کنیم. لطفاً توجه داشته باشید مشتریانی که حساب‌شان مسدود شده است، حق درخواست عودت محتوای دیجیتال خریداری‌شده یا هرگونه استرداد وجه دیگری را ندارند، مگر اینکه قانون حاکم خلاف آن را ایجاب کند.

3. قیمت سفارش

قیمت‌گذاری سفارش شما با احتساب هرگونه مالیات قابل اعمالی است که Take-Two روی خرید شما تعیین می‌کند و بر اساس داده‌های کشوری است که ارائه می‌کنید. ارائه‌دهنده روش پرداختی شما همچنین ممکن است نرخ تبدیل ارز را برای قیمت سفارش شما و/یا هزینه‌های پردازش اضافی اعمال کند. Take-Two تا حد مجاز طبق قانون حاکم، در قبال این هزینه‌ها و کارمزدها مسئولیتی ندارد.

4. تحویل سفارش

4.1. محتوای دیجیتال بر اساس اطلاعاتی که ارائه می‌دهید به شما تحویل داده می‌شود و شما مسئول صحت چنین اطلاعاتی هستید. درصورتی‌که هر یک از مقررات (از جمله اما نه محدود به مقررات صادرات/واردات) به دلیل اطلاعات نادرست ارائه‌شده توسط شما نقض شود، مسئولیت چنین نقضی بر عهده شماست.

4.2. ممکن هست هزینه یا کارمزد بیشتری جهت دانلود یا دریافت محتوای دیجیتال (از جمله هزینه‌های دریافتی توسط ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی شما) تولید شود. شما موافقت می‌کنید که کلیه این هزینه‌ها یا کارمزدها را بپردازید و اذعان می‌کنید که تا حد مجاز طبق قانون حاکم، Take-Two مسئولیتی در قبال چنین هزینه‌ها یا کارمزدها ندارد.

4.3. اگر موجودی محتوای دیجیتال به‌علت شرایط خارج از کنترل ما، مانند اعتصابات یا سایر فعالیت‌های صنعتی؛ اغتشاش داخلی، شورش، تهاجم، حمله تروریستی یا تهدید به حمله تروریستی؛ جنگ (چه اعلام شده باشد چه نشده باشد) یا تهدید یا آمادگی برای جنگ؛ آتش‌سوزی، انفجار، طوفان، سیل، زلزله، بیماری اپیدمی، همه‌گیری جهانی یا سایر بلایای طبیعی یا حوادث قهری؛ دسترسی محدود به شبکه‌های مخابراتی عمومی یا خصوصی؛ اعمال، احکام یا قوانین، مقررات یا محدودیت‌های هر دولتی، به تأخیر بیفتد، ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیریم تا به شما اطلاع دهیم و هر کاری که بتوانیم انجام می‌دهیم تا این تأخیر را به حداقل برسانیم. درصورت انجام این کار، ما برای تأخیر به شما غرامتی پرداخت نمی‌کنیم، اما درصورت احتمال زیاد بودن این تأخیر می‌توانید با پشتیبانی مشتریان ما (اطلاعات تماس در بخش 10) تماس بگیرید تا از خرید خود انصراف دهید و برای هر محصولی که قبلاً هزینه آن را پرداخت کرده‌اید، اما هنوز به دست شما نرسیده است، بازپرداخت دریافت نمایید.

4.4. اگر سؤال دیگری در مورد سفارش خود دارید، لطفاً به پشتیبانی مشتریان مراجعه کنید (اطلاعات تماس در بخش 10).

5. درخواست‌های لغو سفارش

5.1. شما می‌توانید ظرف 14 روز پس از خرید کالای خود («مدت لغو سفارش»)، برای لغو، عودت یا تعویض هرگونه سفارش یا خرید کالا درخواست کنید، درصورتی که چنین درخواستی با شرایط بخش 6 در زیر مطابقت داشته باشد. Take-Two همه اقدامات متعارف را برای حل هرگونه مشکلی که ممکن است شما با کالا(ها) یا درخواست استرداد وجه داشته باشید، با حسن نیت انجام خواهد داد.

5.2. برای درخواست استرداد وجه لازم است فرایند مندرج در بخش «چگونه درخواست استرداد وجه نمایم؟» را طی نمایید. به سؤالات متداول در پایین صفحه فروشگاه مراجعه کنید یا مطابق با بخش 10 این سیاست استرداد وجه، با پشتیبانی مشتریان Take-Two تماس بگیرید. لطفاً قبل از ارسال درخواست استرداد وجه توجه داشته باشید که برای محتوای دیجیتال، قوانین استرداد وجه شامل استثنائاتی بوده که در بخش شرایط استرداد وجه در زیر ذکر شده است.

6. ‌شرایط استرداد وجه

مهم:

شما اذعان می‌کنید که حق خود جهت درخواست استرداد وجه برای هر محتوای دیجیتال را از دست خواهید داد، اگر: (a) در مدت لغو سفارش، از چنین محتوای دیجیتال استفاده، بازخرید یا دانلود کرده باشید؛ یا (b) چنین محتوای دیجیتالی در مدت لغو سفارش به حساب شما اضافه شده باشد. برای مثال، اگر شروع به دانلود محتوای دیجیتال در دستگاه خود کنید، یا کلید دریافت محتوای دیجیتال را در طول مدت لغو سفارش وارد کرده باشید، به این معنی است که حق لغو خرید را از خود سلب می‌کنید. این قانون در مواردی که لغو به دلیل نقص یا مشکل دیگری در محتوا باشد، اعمال نمی‌گردد (به عنوان مثال، اعمال یک راه‌حل قانونی همانطور که در بخش 6.5 توضیح داده شده است).

6.1. کالا دریافت نشود، موجود نباشد یا با تأخیر مواجه شود – استرداد وجه مجاز است (به بخش 2.5. در بالا مراجعه کنید).

6.2. پیش‌سفارش - استرداد وجه مجاز است. شما درمورد پیش‌سفارش‌هایی که هنوز تحویل داده نشده‌اند، می‌توانید در هر زمان تا روز عرضه، بازپرداخت دریافت کنید؛ پس از عرضه، قوانین کلی استرداد وجه قابل اعمال است.

6.3. خرید ارز درون بازی یا کالای درون بازی – مشروط به حقوق غیرقابل انحصار شما، پس از دریافت محتوای دیجیتال و/یا اضافه شدن به حساب شما، استرداد وجه مجاز نیست.

6.4. مشکلات فنی در محتوای دیجیتال که (a) موقتی هستند؛ یا (b) ناشی از اصلاح، تغییر یا افزودن به محتوای دیجیتال یا هرگونه استفاده از آن، از جمله هرگونه ترکیبی از محتوای دیجیتال با سایر مطالب ارائه‌نشده توسط Take-Two یا با سخت‌افزار یا سیستم‌هایی که مطابق با خصوصیات موردتوصیه Take-Two نیستند – استرداد وجه مجاز نیست (اینگونه مسائل باید مستقیماً به پشتیبانی مشتری Take-Two گزارش داده شود).

6.5. سایر حقوق عودت بر اساس کشورها: درصورت اقامت در یکی از کشورهای زیر، علاوه بر هرگونه حقوق استرداد وجه فوق‌الذکر و هرگونه حقوق غیرقابل انحصار که ممکن است مستحق آن باشید، دارای حقوق قانونی عودت زیر نیز هستید:

 • مشتریان استرالیا

 1. محتوای دیجیتال ما شامل گارانتی‌هایی است که تحت قانون مصرف‌کننده استرالیا نمی‌توان آنها را نادیده گرفت. در خصوص نقص‌های جدی در محتوای دیجیتال، این حق را دارید که:

  1. سفارش خود را لغو کنید؛ و

  2. برای قسمت استفاده‌نشده از محتوای دیجیتال، بازپرداخت دریافت کنید یا برای ارزش کاهش‌یافته آن، غرامت دریافت نمایید.

 2. همچنین حق دارید که برای نقص‌های جدی در محتوای دیجیتال، یک جایگزین انتخاب کنید.

 3. اگر نقص موجود در محتوای دیجیتال نقصی جدی نباشد، حق دارید که آن نقص در یک زمان متعارف، برایتان برطرف شود. درصورت عدم انجام این کار، حق دارید که بابت محتوای دیجیتال بازپرداخت دریافت کنید یا سفارش را لغو و بابت هر قسمت استفاده‌نشده، وجه خود را استرداد نمایید.

 4. همچنین حق دارید برای هرگونه ضرر و زیان یا آسیب احتمالی دیگر ناشی از نقص در محتوای دیجیتال، غرامت دریافت کنید.

 • مشتریان برزیل

اگر شما یک مصرف‌کننده ساکن برزیل هستید، این حق را دارید که ظرف مدت 7 روز پس از دریافت ایمیل تأیید سفارش به هر دلیلی به جز مواردی که توسط قانون منع شده است، از خرید انصراف دهید. برای استفاده از این حق باید مدرکی ارائه دهید مبنی بر اینکه محتوای دیجیتال را خریداری کرده‌اید.

 • حق انصراف مشتریان اتحادیه اروپا و بریتانیا

 1. اگر شما یک مصرف‌کننده ساکن اتحادیه اروپا یا بریتانیا هستید، این حق را دارید که ظرف مدت 14 روز پس از دریافت ایمیل تأیید سفارش یا هنگامی‌که دانلود محتوای دیجیتال را شروع می‌کنید، هرکدام که زودتر اتفاق بیفتد («مدت انصراف»)، بدون نیاز به ذکر هیچگونه دلیلی از خرید خود صرف‌نظر کنید. مدت انصراف پس از 14 روز منقضی می‌شود.

 2. برای استفاده از حق انصراف خود، باید با ارسال یک اظهاریه صریح (به‌عنوان مثال ارسال نامه از طریق پست یا ایمیل) به آدرس فیزیکی یا ایمیلی که در ایمیل تأیید سفارش شما ارائه شده است، تصمیم خود را مبنی بر انصراف از قرارداد به ما اطلاع دهید. شما می‌توانید از فرم نمونه انصراف در آدرس زیر استفاده کنید: https://www.take2games.com/withdrawal، اما استفاده از این فرم اجباری نیست. همچنین می‌توانید اظهارنامه شفاف دیگری را به صورت الکترونیکی تکمیل و آن را برای ما ارسال کنید. اگر از این گزینه استفاده کنید، ما بدون تأخیر، تأییدیه دریافت چنین انصرافی را برای شما ارسال خواهیم کرد (به‌عنوان مثال از طریق ایمیل).

 3. برای رعایت مهلت انصراف، کافی است قبل از پایان مدت انصراف، مکاتبات خود را در‌مورد اعمال حق انصراف ارسال نمایید.

 4. درصورت انصراف از قرارداد، ما کلیه پرداخت‌های دریافتی از شما بابت خرید را بدون هیچگونه تأخیر بی‌مورد به شما بازپرداخت خواهیم کرد و تحت هیچ شرایطی این مدت بیشتر از 14 روز تقویمی از تاریخ روزی که ما از تصمیم شما برای انصراف از این قرارداد مطلع شده‌ایم، نخواهد بود. برای انجام چنین بازپرداختی، ما از همان روش پرداختی که شما برای تراکنش اولیه بکار برده‌اید، استفاده خواهیم کرد، مگر اینکه صراحتاً خلاف آن را توافق کرده باشید؛ در هرصورت، در نتیجه چنین بازپرداختی، شما متحمل هیچ هزینه‌ای نخواهید شد.

 5. شرایط این حق انصراف در صورتی که شما آن حق را از خود سلب کرده باشید و با ارائه فوری هر سفارشی موافقت کرده باشید، شامل حال شما نخواهد شد.

 • مشتریان جمهوری کره

اگر شما مشتری کره‌ای هستید که محتوای دیجیتال را خریداری نموده‌اید، از حقوق قانونی زیر برخوردار هستید:

 1. شما می‌توانید ظرف مدت 7 روز پس از دریافت ایمیل تأیید سفارش یا محتوای دیجیتال (در صورتی که محتوای دیجیتال پس از دریافت اعلان به شما ارائه شده باشد)، خرید محتوای دیجیتال را لغو کنید. استرداد وجه ظرف مدت 3 روز کاری پس از دریافت اطلاعات لازم برای بازپرداخت، پردازش خواهد شد. شما در شرایط زیر امکان لغو خرید این محتوای دیجیتال را ندارید، مگر اینکه قوانین و مقررات مربوطه کره جنوبی خلاف آن را ایجاب کند:

  • محتوای دیجیتال بلافاصله پس از خرید استفاده یا اعمال شده باشد؛

  • هرگونه مزایای تکمیلی مربوط به محتوای دیجیتال قبلاً استفاده شده باشد؛

  • محتوای دیجیتال زمانی باز شده باشد که صرفاً باز کردن محتوای دیجیتال به منزله استفاده از آن محسوب شود یا مفید بودن محتوای دیجیتال در زمان باز کردن آن مشخص شود؛ یا

  • شخصی که به عنوان دریافت‌کننده محتوای دیجیتال هدیه تعیین شده است، قصد خود را برای دریافت آن ابراز کرده باشد.

 2. در هرصورت، علیرغم موارد فوق، اگر مندرجات محتوای دیجیتال خریداری‌شده با آنچه در برچسب یا آگهی نشان داده شده است متفاوت باشد یا به روشی متفاوت از شرایط این سیاست استرداد وجه ارائه شده باشد، می‌توانید ظرف مدت 3 ماه پس از دریافت محتوای دیجیتال خریداری‌شده یا ظرف مدت 30 روز پس از تاریخی که از چنین مغایرتی مطلع شدید یا می‌توانستید مطلع شوید، درخواست استرداد وجه نمایید.

 3. درصورت لغو خرید، Take-Two ممکن است محتوای دیجیتال را که خرید آن لغو شده است، بازیابی یا حذف نماید.

سایر حقوق مندرج در این بخش 6.5 مکمل سایر حقوق مندرج در این سیاست استرداد وجه است. درصورت هرگونه مغایرت با سایر شروط این سیاست استرداد وجه یا شرایط خدمات، حقوق مندرج در بخش 6.5 حاکم خواهد بود.

7. پیامدهای لغو سفارش

7.1. استرداد وجه تنها می‌تواند به روش پرداخت اولیه انجام شود و بابت چنین بازپرداختی، متحمل هیچگونه هزینه‌ای نخواهید شد. تا حد مجاز طبق قانون حاکم، استرداد وجه به روش پرداخت متفاوت انجام نخواهد شد و در صورتی که Take-Two ملزم به استرداد وجه به روش پرداخت دیگری باشد (به‌عنوان مثال یک روش غیرقابل استرداد در ابتدا استفاده شده باشد)، مخارج ناشی از این هزینه مسترد نخواهد شد.

7.2. با توجه به قوانین حاکم، وجه مسترد بسته به روش پرداختی که برای آن صادر شده است، ممکن است تا 10 روز کاری طول بکشد تا به حساب شما واریز شود.

7.3. درصورت مصمم بودن به لغو، باید طی مدت لغو سفارش، به‌صورت شفاف ما را در جریان تصمیم خود قرار دهید. لطفاً برای اینکه بتوانید به‌طور کارآمد سفارش خود یا بخشی از آن را لغو نمایید، پس از طی کردن فرایند مندرج در بخش «چگونه درخواست استرداد وجه نمایم؟»، با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. به سؤالات متداول در پایین صفحه فروشگاه مراجعه کنید و موارد زیر را با جزئیات شرح دهید 1) تاریخ پرداخت هزینه سفارش، 2) تاریخ دریافت سفارش، 3) کالا(های) در حال لغو، 4) بازی که محتوای دیجیتال به آن مربوط می‌شود، 5) شماره تراکنش پرداخت سفارش، 6) یک اسکرین‌شات از ایمیل تأیید سفارش که در وضعیت در حال انجام نباشد به همراه ارائه‌دهنده پرداخت شما یا خطایی که دریافت می‌کنید، 7) نام کامل شما و 8) ID/UID بازیکن شما یا ZID. برای پیدا کردن ID/UID بازیکن خود یا ZID:

ا. ویجت Setting (تنظیمات) را در بازی خود پیدا کنید.

ب. به دنبال نماد Help (کمک) یا نماد Player Support (پشتیبانی بازیکن) بگردید.

ج. باید بتوانید ZID،‏ Player (بازیکن) یا Device ID (شناسه دستگاه) خود را در پایین صفحه بیابید.

7.4. ما برای درخواست‌های لغو، تأیید درخواست لغوتان را به شما ارائه می‌دهیم و برای هر درخواستی که شرایط استرداد وجه تعیین‌شده در این سیاست استرداد وجه را برآورده می‌کند، بازپرداخت را بدون تأخیر بی‌مورد، اما حداکثر تا چهارده (14) روز پس از اینکه از تصمیم شما برای استفاده از حق انصراف و دریافت کالا(های) لغوشده و مرجوعی مطلع شدیم یا در بازه زمانی دیگری که توسط قوانین حاکم الزامی است، انجام می‌دهیم.

8. قانون حاکم، اختلافات و مسئولیت: استرالیا، سوئیس، منطقه اقتصادی اروپا، بریتانیا

اگر ساکن استرالیا، سوئیس، بریتانیا یا هر قلمروی دیگری در منطقه اقتصادی اروپا هستید، شرایط این بخش8بر قرارداد قانونی شما باTake-Twoاعمال می‌شود. اگر ساکن جایی خارج از این قلمروها یا حوزه‌های قضایی هستید، لطفاً به بخش9در زیر مراجعه کنید.

8.1. لطفاً بخش 14 (قانون حاکم، اختلافات و مسئولیت: استرالیا، سوئیس، منطقه اقتصادی اروپا، بریتانیا) از شرایط خدمات را مطالعه نمایید که در این سیاست استرداد وجه گنجانده شده است و بر این سیاست استرداد وجه و کلیه محتوای دیجیتال و سفارشات اعمال می‌شود. لطفاً توجه داشته باشید درصورتی‌که شرکت Take-Two که برای یک سفارش با شما قرارداد منعقد می‌کند در منطقه اقتصادی اروپا باشد، کمیسیون اتحادیه اروپا یک پلتفرم حل اختلاف آنلاین برای ساکنان منطقه اقتصادی اروپا ایجاد کرده است: https://ec.europa.eu/consumers/odr.

9. قانون حاکم، اختلافات و مسئولیت: ایالات متحده و سایر نقاط جهان.

اگر ساکن ایالات متحده یا هر قلمرو دیگریبه غیر ازاسترالیا، سوئیس، بریتانیا یا منطقه اقتصادی اروپا هستید، شرایط این بخش9بر قرارداد قانونی شما باTake-Twoاعمال می‌شود. اگر ساکن استرالیا، سوئیس، بریتانیا یا منطقه اقتصادی اروپا هستید، لطفاً به بخش8در بالا مراجعه نمایید.

9.1. لطفاً بخش 15 (قانون حاکم، اختلافات و مسئولیت: ایالات متحده و سایر نقاط جهان) از شرایط خدمات را مطالعه نمایید که در این سیاست استرداد وجه گنجانده شده است و بر این سیاست استرداد وجه و کلیه محتوای دیجیتال و سفارشات اعمال می‌شود. لطفاً توجه داشته باشید که بخش 15.5 از شرایط خدمات شامل داوری فردی لازم‌الاجرا و مفاد چشم‌پوشی از حق دعوی حقوقی / داوری هیئت منصفه است و چنین مفادی درمورد شما اعمال می‌شود و در این سیاست استرداد وجه گنجانده شده است. چنین مفادی بر حقوق شما در رابطه با هرگونه اختلاف بین شما و Take-Two تأثیرگذار است و شما و Take-Two را ملزم می‌کند که اختلافات را در داوری فردی لازم‌الاجرا و نه در دادگاه، حل‌و‌فصل نمایید، مشروط به استثنائات محدودی که در آن توضیح داده شده است.

10. اطلاعات تماس

اگر سؤال یا مشکل دیگری در رابطه با سیاست استرداد وجه دارید، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک «پشتیبانی» (Support) در پایین صفحه فروشگاه، با پشتیبانی مشتریان ما تماس بگیرید.

11. خط‌‌مشی حفظ حریم خصوصی

ما متعهد به محافظت از حریم خصوصی مشتریان خود هستیم. برای کسب اطلاعات در مورد نحوه جمع‌آوری، استفاده، افشا یا پردازش اطلاعات توسط ما در ارتباط با خرید شما، لطفاً به سیاست حفظ حریم خصوصی ما مراجعه کنید.

12. متفرقه

12.1. این سیاست استرداد وجه، در کنار شرایط خدمات، کل توافقنامه بین ما و شما برای سفارشات است. که جایگزین هرگونه توافقنامه قبلی بین ما و شما در مورد چنین سفارشاتی است. اصطلاحات تعریف‌نشده موجود در این سیاست استرداد وجه، دارای همان تعاریف مشابه در شرایط خدمات هستند و در صورت تضاد واقعی بین این سیاست استرداد وجه و شرایط خدمات مربوط به خرید یا تراکنش شما، اولویت با این سیاست استرداد وجه است.

12.2. ما ممکن است طبق قانون حاکم، پس از اطلاع‌رسانی به شما، در هر زمانی تغییراتی را در شرایط این سیاست استرداد وجه ایجاد نماییم. سیاست جدید استرداد وجه در آدرس https://www.take2games.com/refund-policy بارگذاری خواهد شد و درمورد کلیه خریدهای آتی پس از چنین تاریخی، قابل اعمال خواهد بود. شما با انجام هر خرید، سیاست استرداد وجه را می‌پذیرید و بدینوسیله موافقت می‌کنید که قبل از خرید، خط‌مشی استرداد وجه را مطالعه خواهید نمود، بنابراین لطفاً برای اطلاع از جدیدترین شرایط، به‌طور مرتب آدرس https://www.take2games.com/refund-policy را بررسی کنید.