اطلاعات شخصی من را نفروشید یا به اشتراک نگذارید

آخرین به‌روزرسانی: 29 مارس 2023

شما می‌توانید از این حق برخوردار باشید که به ما بگویید اطلاعات شخصی شما را (برای تبلیغات هدفمند) “نفروشیم” یا “به اشتراک نگذاریم”. تنها “فروش” یا “اشتراک‌‌گذاری” که (برای تبلیغات هدفمند) (طبق قوانین حفظ حریم خصوصی) انجام می‌دهیم، جمع‌آوری (فراهم کردن امکان جمع‌آوری برای ارائه‌دهندگان تبلیغاتی ما) و اشتراک‌گذاری برخی اطلاعات است که به ما امکان می‌دهند آگهی‌های شخصی‌سازی‌ شده را به شما یا سایر افراد مانند شما در خدمات خود، و در سایر سایت‌ها و برنامه‌هایی که از آنها بازدید می‌کنید، ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقدامات حفظ حریم خصوصی ما، لطفاً سیاست حفظ حریم خصوصی ما را مطالعه کنید.

برای استفاده از حق انصراف از “فروش” یا “اشتراک‌گذاری” (برای تبلیغات هدفمند)، لطفاً به گزینه‌های موجود در اینجا رجوع کنید. برای انصراف از شرکت در تبلیغات شخصی‌سازی‌شده آنلاین به طور گسترده‌تر، لطفاً به گزینه‌های انصراف مشخص شده در بخش مدیریت حساب شما، ارتباطات، و داده از سیاست حفظ حریم خصوصی ما رجوع کنید.

همچنین می‌توانید با استفاده از کنترل‌های حریم خصوصی، تبلیغات هدفمند را غیرفعال کنید:

  • با مراجعه به طرح تبلیغات شبکه، اتحادیه تبلیغات دیجیتال، یا گزینه‌های آنلاین شما (EU) از تبلیغات هدفمند مبتنی بر علاقه ارائه‌دهندگان تبلیغاتی شرکت‌کننده انصراف دهید

  • در دستگاه خود، می‌توانید تنظیمات حریم خصوصی و تبلیغات خود را تغییر دهید و تعیین کنید که آیا می‌خواهید بر اساس علاقه‌ خود تبلیغات دریافت کنید یا خیر

  • با استفاده از ابزار تنظیمات کوکی (در صورت وجود) یا تنظیمات مرورگر خود، بر اساس سیاست کوکی منتشر شده در خدمات، کوکی‌های مرورگر خود را مدیریت کنید.

اگر با استفاده از کنترل‌های حریم خصوصی فوق انصراف دهید، یک کوکی “انصراف” در مرورگر شما ذخیره خواهد شد که نشان می‌دهد شما نمی‌خواهید تبلیغات هدفمند دریافت کنید. اگر کوکی‌ها را به طور کامل حذف کنید یا از یک مرورگر یا دستگاه دیگر استفاده کنید، باید دوباره انصراف دهید.